Selles postituses saame lähemalt tuttavaks brändiga WOUF. WOUF on inspireeriv elustiili- ja moeaksessuaaride bränd Barcelonast, kuid mitte ainult.

Bränd esindab lisaks ka teatud ellusuhtumist – rõõmu, inspiratsiooni ja teadlikke valikuid. Teadlikkuse all peame siinkohal silmas keskkonnateadlikkust, kuid sellest pisut täpsemalt allpool.

wouf-aksessuaarid-kotid-kosmeetikakotid-telefonikotid

IGAPÄEVANE RÕÕM

WOUF sai alguse 2008. aastal kui loominguline duo, Alice Penaud ja Pablo Martinez, otsustas panna aluse kõige lõbusamale ja vastutustundlikumale aksessuaaribrändile.  Kohalik tootmine, hoolikalt valitud materjalid, ning kindel veendumus, et iga päev on palju parem, kui selles on igapäevast rõõmu.

Just seda WOUF aksessuaarid pakuvad, ja palju. Kogu disaini- ja tootmisprotsess toimub Barcelonas, eesmärgiga luua kauakestvaid ja jätkusuutlikke aksessuaare, mis ei koorma meie planeeti.

Pildil: WOUF kaarditasku Bengala

 

SEIKLUSTEKS LOODUD

WOUFi eesmärgiks on olla Sinuga kõikjal, kuhuiganes Su tee Sind viib. Tooted on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.  Nii brändi tooted kui ka bränd laiemalt lähtuvad põhimõttest: lõbusad, keskkonnasäästlikud ja kõigile sobivad.

 

wouf_aksessuaarid

Pildil: WOUF XL kosmeetikakott Black Flowers

 

LOODUD PAKKUMA SILMAILU JA RÕÕMU

Kõik prindid on loodud eesmärgiga pakkuda Sulle silmailu ja rõõmu. Kogu mustrivalik on originaallooming ning on hoolikalt tiimi poolt välja töötatud ja valitud. Loomeateljee on osa peakontorist, kus mustreid ja printe “timmitakse” seni, kuniks need saavutavad meie ootustele vastava täiuslikkuse.

 

wouf_aksessuaarid

Pildil: WOUF väike kosmeetikakott Tropical

 

WOUF: TOODETUD HISPAANIAS

Kogu WOUF tootmine toimub hoolikalt valitud partnerite juures Hispaanias. Selge, lühike ja kontrollitud tootmis- ja tarneahel aitavad tagada toodete kvaliteedi, luua kogukonnas töökohti ning olla hoolivad meie keskkonna suhtes.

Pildil: WOUF telefonikott Bengala ja WOUF kaarditasku Wild

 

KESKKONNASÕBRALIK JA JÄTKUSUUTLIK

Lisaks keskkonnasõbralikule ja eetilisele tootmisele, on ka kõik kasutatavad materjalid jätkusuutlikud või ümbertöödeldud. Alates 2021. aastast on 90% kasutatavatest materjalidest kas ümbertöödeldud või keskkonnasõbralikud. 2022. aastaks on WOUF seadnud ambitsioonika eesmärgi jõuda 100% taaskasutatavate materjalideni tootmises. Lähemalt saad kõige selle kohta lugeda ka SIIT.

 

Seinastseina.ee elustiilipoest leiad mitmekesise valiku erinevaid selle põneva brändi aksessuaare – kosmeetikakotte, mobiilikotte, kaarditaskuid, väikeseid lukuga kotte, patsikumme. Valik täieneb ja uueneb pidevalt. Kasutades koodi TEREWOUF on tooted Sulle tutvumishinnaga -10% soodsamad.