Lastetoa sisustus Bettys Home kaubamärgilt on sündinud abielupaari omavahelises vestluses naljaga pooleks alguse saanud tähestiku patjadest on tänaseks väljakujunenud tõeline hitt.

lastetoa_sisustus_bettyshome

Üha rohkem tuntakse huvi ja imetlust sellise omanäolise isikupärase kingituse vastu, milleks on tähekujuline padi.

Bettys Home tooted on kõik väga kvaliteetsed, kuna kõik Bettys Home tooted õmmeldakse käsitsi. Pereettevõttest alguse saanud brändi peetakse justkui oma esimeseks lapseks ning seetõttu ei tehta kvaliteedis kunagi järeleandmisi. Tänaseks on Bettys Home brändi taga tugev meeskond.

Bettys Home tähe-ja numbripatjadega saad luua isikupärased kingitused oma lähedastele, lastele ja sõpradele.

 

Tähed ja numbrid

Tähed ja numbrid saadavad sind ja su peret vahel isegi esimestest eluhetkedest alates. Kui perekonda sünnib beebi, siis tahes tahtmata tulevad päevakorda järgmised mõtted: beebi nimi, tema sünnipäev, sünnikuu jne. Kasutades Bettys Home tähe- ja numbripatju, saad luua personaalseid sõnumeid igaks tähtpäevaks.

 

 

Velvetist istepadjad ja madratsid

Lisaks eelnevale leiab Bettys Home tootevalikust velvetist istepadjad ning madratsid. Velvetist istepadi sobib suurepäraselt igasse ruumi ning seda saab kasutada põrandapadjana, diivanipadjana või eraldiseisva tumbana. Madratsid on mõeldud just lastele sisustamaks lastetuba, kuid miks ka mitte luua sellega hubasust ka näiteks piknikul.

 

lastetoa_sisustus

Seljakotid suurtele ja väikestele

Tõeliseks hitiks on kujunenud Bettys Home velvetist seljakotid. Täiskasvanutele mõeldes on seljakott disainitud nii, et see mahutab ära 15” suuruse sülearvuti. Lastele on seljakott mahukas koolikott, trennikott või reisikott.

Velvetist seljakotil on polüesterkangast vooder ning erinevad taskud ka väikeste esemete jaoks nagu telefon või võtmed.

Ja mis eriti vahva, lisaks traksidele on seljakotil lisasangad, et saaksid neid kanda nagu kotti – õlal või käes. Just nii nagu parasjagu tuju!

 

LASTETOA SISUSTUS JA AKSESSUAARID KOJU

Bettys Home on loodud kaunistamaks Sinu kodu. Bettys Home tootevalikust leiad erinevad lipuketid: kolmnurksed ja tähekese kujulised. Loomulikult saad valida erinevate värvide vahel endale meelepärasema värvitooni.

 

Kõik värvitoonid sobivad erinevate toodete lõikes ideaalselt omavahel kokku. Nii saad näiteks kollased tähe-ja numbripadjad sobitada kokku sama värvi kollase madratsiga jne.

 

Kokkuvõtvalt saame öelda vaid kiidusõnu, kuna Bettys Home tooted on tõesti väga kvaliteetsed ning omanäolised.

Kutsume Sindki osa saama Bettys Home imelisest maailmast.