Less is more – Skandinaavia stiili valitsev suhtumine. Skandinaavia stiili märksõnadeks on lihtsus, minimalism ja funktsionaalsus. Valgusküllane ja hele ruum muudab ka kõige pimedamad põhjamaised päevad heledamaks ja laseb väheselgi päikesel ruumides särada. Naturaalsed materjalid tagavad hea enesetunde, tervisliku ning hubase keskkonna. Pehmed ja soojad toonid teevad kodu õdusaks.

Praktiline ja minimalistlik lähenemine on oluline, kogu ruum on korralikult läbi mõeldud ning üleliigne virr-varr silma alt ära pandud.

 

Skandinaavialikus kodus luuakse hubasus lisaks läbimõeldud materjalivalikule ka hoolikalt valitud detailide nagu pildid, tekstiilid, kangad, aksessuaarid. Palju kasutatakse ka minimalistlikke sõnalisi seinapilte, kus on inspireerivad ütlused, mõtteterad, huvitavad laused, mis tuletavad kodu omanikule meelde, mida nad oluliseks peavad. Kui su kodus on tühi ja ilmetu sein või riiul, siis Skandinaavia stiilis detailid on hea võimalus oma kodu personaliseerida ja huvitavamaks muuta.

 

SKANDINAAVIALIKUD INSPIRATSIOONIIDEED

seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad seinaterad mõtteterad