seinakell seinale ideed

Seinakell on justkui iseenesest mõistetav ese toa seinal. Kui vanasti valiti seinakell pigem juhuslikult, siis tänapäeval pannakse üha rohkem rõhku seinakellale kui sisustuselemendile, mis kaunistab tühja seina, annab toale uue ilme või on lihtsalt silmale kaunis vaadata ja imetleda. Seinakellade valik muutub üha suuremaks, populaarsed on disain-seinakellad, mõeldakse kella sobitumisele interjööri ning klassikaline seinakell jääb pigem kontorisse.

Seinakellad valmistatakse tänapäeval nii puidust või vineerist, metallist, plastikust või akrüülist. Seinastseina tootevalikust leiab suure valiku käsitööna valmistatud seinakellasid. Vaata meie toote valikut e-poest.

Seinakella valides tuleks lähtuda sellest, mis Sulle endale meeldib ning mis sobitub hästi Sinu ruumiga. Seinal rippuv kell on pigem seinakaunistus nagu seinapilt või maal, seega arvesta üldise pildiga. Laheda ideena võid seinale riputa mitu ühesugust kella ning sinna erinevate ajavööndite ajad määrata. Näiteks kui sul elavad sugulased või tuttavad välismaal, kellega aeg-ajalt suhtled, siis miks mitte vaadata erinevaid ajavööndeid kodu seinalt.

Heledale seinale sobivad suurepäraselt kontrastsed tumedad kellad, samas võid kasutada ka heleda taustaga kella, millel tume raam. Üha enam muutuvad populaarsemaks ka minimalistlikud kullavärvi või kuldsete elementide ja valge/musta taustaga seinakellad. Suured, ainult numbrite ja seieritega seinakellad on juba aastaid Eestis müügil.

Kui sulle meeldib romantiline või vintage stiil, siis ka selliseid vanaaegsesse interjööri sobituvaid seinakellasid müüakse paljudes sisustuspoodides.

Ausalt öeldes ei oskagi esile tuua seinakellade trende, sest seinakella valik on väga suur ning pigem tuleb leida just Sulle meeldiv ja su kodu interjööri sobituv seinakell.


Vaata kogu valikut e-poest.


Siin aga pisike galerii seinakella ideedest, mis meile meeldivad: