Saame tuttavaks – millised on LOQI kotid, milline on selle brändi olemus ja miks see on hea valik?

loqi-kotid-aksessuaarid-kandekott-poekott

SÜNDINUD KOOSTÖÖS KUNSTNIKEGA ÜLE MAAILMA

LOQI kotid on omapärase ja ekslusiivse disainiga keskkonnasõbralikust tekstiilist kotid. Tooted valmivad koostöös tunnustatud kunstnike ja loojatega üle maailma. Tugev nagu isiksus. Ustav nagu koer. LOQI kotid on super-tugevad, vastupidavad, veekindlad ning muidugi suurepärase välimusega. Jah, just, seda kõike ühes kotis ja see on võimalik.

 

loqi-kotid-loqi-aksessuaarid

Fotol: LOQI kandekott Silver & Rose Gold metallik

Foto: repost @mcristinastyling

 

LAI VALIK ERINEVAID KOTTE

Tootja pakub laia valikut erinevaid kotte: kandekott, poekott, rannakott, weekend-bag, mahukas kandekott, seljakott, nööridega seljakott, sussikott, jalanõudekott, kosmeetikakott, lukuga kotid, erinevas suuruses kotid, kottide komplektid. Kotid naistele, kotid meestele, kotid lastele, kotid kingituseks. Kottide komplektid põnevate mustritega.

 

loqi-kotid-loqi-aksessuaarid

 

KESKKONNASÕBRALIKKUS ON OLULINE VÄÄRTUS

Mida rohkem inimesi kasutab LOQI kotte, seda keskkonnasõbralikumad me oleme, seda parem on see meie planeedile ja tulevikule – see on osa nende filosoofiast.

 

loqi-kotid-loqi-aksessuaarid

Fotol: LOQI kandekott DOGS

 

INSPIREERITUD LIHTSUSEST JA ERINEVATEST KULTUURIDEST

Mitmekesisus on üks LOQI põhiväärtustest nii kultuuri kui indiviidi tasandil. LOQI asutaja, Belinda Klaes, on öelnud: “Armastan LOQI toodete lihtsust: see on meie äri alustalaks. Kultuurimaailm pakub meie brändile lõputuid võimalusi koostööks, mis toidab meie uudishimu ja inspireerib. Meie eesmärgiks on üheskoos LOQI kogukonnaga levitada üheskoos kunsti ja selle sõnumeid üle maailma .”

loqi-kotid-loqi-aksessuaarid

Fotol: LOQI kandekott Wild Forest

 

LOQI kotid sobivad igas vanuses kandjale, lapsest eakani. Kotid on vastupidavast tekstiilmaterjalist ning masinpestavad.

Valiku erinevaid LOQI kotte ja aksessuaare leiad www.seinastseina.ee valikust, millega saad tutvuda lähemalt SIIN.

Koodiga TERELOQI kehtib Sulle ka tutvumishind kogu selle brändi tootevalikule.