Mida kinkida õpetajale? See küsimus on vist küll tuttav igale lasteaialapse või koolilapse vanematele. Igal kevadel, õpetajate päeva kandis, jõuluajal või õpetaja sünnipäeva paiku tõuseb see teema lapsevanemaid koondavates gruppides või meililistides.  Kingitust valides kutsume üles pidama silmas lisaks emotsionaalsele väärtusele ka kingituse praktilisust. Usume, et parim kink on kombinatsioon südamlikust emotsioonist ja praktilisest väärtusest.

Selles postituses oleme pannud teie jaoks kokku kingispikri, mida kinkida õpetajale siis sel aastal. Kingispikker sisaldab soovitusi, mis on universaalsed – nii on soovituses toodud valikud sobiv kingitus lasteaiaõpetajale, kingitus klassijuhatajale või kingitus õpetajale.

 

PAINDLIK KINGITUS

Üks väga levinud kingitus õpetajale on kinkekaart – kingituseks valitakse nii raamatupoe, teatripiletite, kaubamajade, ehtekaupluste kui muid kinkekaarte. Kinkekaardi idee on alati tore mõte, mida kinkida õpetajale, kuna nii jääb kingisaajale võimalus valida just endale meelepärane kingitus.

Küll aga võib kinkekaardi pakendada lihtsa ümbriku asemel näiteks sõnumiga (kosmeetika)kotti, millel on head soovid ja mis jääb peale kinkekaardi kasutamist alles ka edaspidiseks. Armsas pakendis kinkekaart on südamlik ja personaalne kingitus õpetajale.

Kotikese võib täita ka heade soovidega – iga laps kirjutab õpetajale tänusõnad või hea soovi.

Soovitame õpetajale kingiks järgmisi valikuid: hea sõnumiga kosmeetikakott Väikesed asjad (pildil) või Sa oled imeline.

 

midakinkidaõpetajale_kingitusõpetajale_kingituslasteaiaopetajale

 

SÜDAMLIK KINGITUS ÕPETAJALE

Õpetaja töö on raske ja tänuväärne. Igapäevaselt on nad meie lastele andnud edasi oskusi ja teadmisi edasiseks eluks. Hea sõnumiga padi Unista, avasta on südamlik kingitus, mida kinkida õpetajale, kuna selle sõnum võtab justkui kokku kõik selle, mida õpetaja läbi aasta(te) lastele on edasi andnud. Kõik need head mõtted ja soovid sobivad õpetajale endale, meenutamaks iga päev tema tähtsat tööd ja inspiratsiooni, mida ta lastele ja noortele jagab.

Hea sõnumiga padi “Õnne retsept” on universaalne kingiidee, kuna õnne on meil kõigil elus vaja.

Lisa padjale juurde kaunis käsitöökaart ning lillekimp ja südamlik kingitus ongi valmis.

midakinkidaõpetajale_kingitusõpetajale_kingituslasteaiaopetajale_2

MAGUS KINGITUS ÕPETAJALE

Õpetajat võib alati üllatada mõne magusa kingitusega. Käsitöökommid, makroonid, tassikoogid, põnevad küpsetised või miks mitte ka küpsetussegu kaunis purgis, millest õpetaja saab ise endale kodus maitsva üllatuse valmistada. Poodide valikust leiab mitmeid võimalusi magusa üllatuse valimiseks või võib kaaluda ka magusa üllatuse isetegemist. Personaalseks saate muuta magusa üllatuse ka nii, et valite kommid, küpsised vms, millele on võimalik tellida peale ka laste nimed või tänusõnad. Magusa üllatuse juurde sobib hästi ka hea sõnumiga põll, mida saab õpetaja kanda nii kokates, küpsetades, aiatöid tehes või ka lapsi loovtegevustes juhendades.

 

midakinkidaõpetajale_kingitusõpetajale_kingituslasteaiaopetajale_1

PERSONAALNE KINGITUS ÕPETAJALE

Milline on õpetaja lemmikvärv? Kas oled märganud, millist värvi rõivaid või ehteid õpetaja eelistab? Kas õpetaja armastab kanda erinevaid aksessuaare? Sellisel juhul on hea idee, mida kinkida õpetajale 100% linane rõngassall. Salli värvivalikust leiab kuus universaalset tooni, vali just selline toon, mis võiks sinu õpetajale meelepärane olla. Sall on personaalne ja kaunis kingitus, millel on ka praktiline väärtus, sest seda saab õpetaja igapäevaselt kanda.

midakinkidaõpetajale_kingitusõpetajale_kingituslasteaiaopetajale_2

Sallid on unisex, ehk sobivad ka meessoost õpetajale kingiks. Linane sall on loodud ja toodetud Eestis ning pakendatud kaunisse kinkepakendisse. Lisa juurde personaalse sõnumiga kaart, et tänade õpetajat tehtud töö ja panuse eest. Linastest sallidest ja nende omadustest saab pikemalt lugeda SIIT.

 

midakinkidaõpetajale_kingitusõpetajale_kingituslasteaiaopetajale_4

PRAKTILINE KINGITUS ÕPETAJALE

Õpetajale kingitust valides tasub mõelda ka sellele, et kas kingitus jääb vaid kingituseks, või on sel ka praktiline väärtus? Kas õpetaja võiks seda kingitust kasutada või jääb kingitus sümboolselt kapi alumisele riiulile kurvalt seisma? 100% puuvillased rätikud ja pleedid on multifunktsionaalsed tekstiilitooted, mis on nii ilusad kui ka praktilised. Tulenevalt erinevatest kasutusvõimalustest võite olla üsna kindel, et Sunday rätikud ja pleedid leiavad õpetaja poolt kasutust ning on hea idee mida kinkida õpetajale. Sunday rätikutest, nende erinevatest kasutamisvõimalustest ja omadustest saab lähemalt lugeda SIIT. Rätikud ja pleedid on soovi korral juba pakendatud kinkepakendisse, anna sellest soovist tellimust esitades kindlasti teada.

 

midakinkidaõpetajale_kingitusõpetajale_kingituslasteaiaopetajale_8

TERVISLIK KINGITUS ÕPETAJALE

Kui oled märganud, et õpetaja hindab tervislikke eluviise, liikumist ja/või tervislikku toitu, siis kingi õpetajale hoopis kastitäis magusaid maasikaid, korvitäis punetavaid mureleid või kombineeri kokku komplekt põnevat (kodumaist) või värsket toidukraami.

 

midakinkidaõpetajale_kingitusõpetajale_kingituslasteaiaopetajale_9Selle kingituse juurde sobib hästi ka hea sõnumiga poekott, mis pärast hea parema tarbimist jääb õpetajale alles ja iga kord supermarketisse või turule minnes leiab tõenäoliselt ka kasutust. Eriti hästi sobivad õpetajale kingituseks poekott Unista, avasta või poekott Õnne retsept.

 

midakinkidaõpetajale_kingitusõpetajale_kingituslasteaiaopetajale_19

Viimasesse passib muidugi hästi pista ka üks hea kokaraamat, eriti kui tead, et õpetaja armastab kokata 😉

 

Kingituse aitab personaalseks muuta kindlasti südamlik kaart, kuhu on lisatud õpilaste nimed, tänusõnad ja head soovid tehtud töö eest. Samuti tasub mõelda ka kingituse pakendile ning kaunitele lilledele. Loodame, et saime teid inspireerida kingivalikul ning meie poolt teile kingituseks sooduskood OPETAJA, millega ootavad sind 20% soodsamad hinnad.