Kingiideed meestele? See küsimus on lihtne ja keeruline. 

Oleme pannud kokku kingispikri, millest leiad kingiideed meestele– kallimale, sõbrale, kolleegile, sugulasele või muidu armsale inimesele.

Kingispikker on hea abimees ka jõulukingi valikul! Usume, et parim kink on kombinatsioon südamlikust emotsioonist ja praktilisest väärtusest. Kingispikker jagab soovitusi, mis on universaalsed – need kingitused on sobivad igas eas meestele.

 

PAINDLIK KINGITUS

 

Tänapäeval on väga levinud kingiidee meestele kinkekaart – kingituseks valitakse nii kaubamajade, raamatupoe, teatri, kino, kontserdikorraldaja, spordiklubi, ehtituspoe või muid meelepäraseid kinkekaarte. Toetame igati kinkekaardi kinkimist, kuna nii jääb kingisaajale võimalus valida just endale enim rõõmu toov ja/või vajalik kingitus. Küll aga võib kinkekaardile lisada juurde veel midagi toredat. Näiteks soovitame kinkekaardile lisada õnnetoovate sokkide komplekti, mis on juba pakendatud kinkepakendisse. Kinkekaart saab kindlasti kasutatud, kuid sokid meenutavad igapäevaselt seda toredat sündmust, mille puhul meest meeles peeti!

Ja õnne on ju igal mehel tarvis, eks?!

onnetoovad_sokid_meesetele_kinkekomplekt_1

Kingiidee mehele: õnnetoovad sokid (sobivad suurusele 41-45)

 

SÜDAMLIK KINGITUS 

 

Head sõnad on palsam iga naise hingele, kuid ei tasu alahinnata ka hea sõna mõju mehe südamele ja hingele. Paku neile seda rõõmu ja kingi neile häid sõnumeid, mis pakuvad nii silmailu kui ka hingetoitu vaimule. Näiteks isadepäevaks sobib ideaalselt hea sõnumiga padi “Isa, mees, boss”.

 

Lisa padjale juurde kaunis käsitöökaart ja veel mõni väike armas detail, mis on just sellele kingisaajale meeltmööda.

Olgu selleks siis kasvõi kupong, mis vabastab kingisaaja kodustest toimetusteks vabalt valitud päevadeks või tundideks. 

Kogu patjade valiku leiad SIIT.

 

MAGUS KINGITUS VÕI SOOLANE KINGITUS

 

Üllata meest tema lemmikmaiusega! Poodide ja kohvikute valikust leiab mitmeid võimalusi magusa üllatuse valimiseks. Käsitöökommid, makroonid, tassikoogid, põnevad küpsetised, sinu valik.  Magusa üllatuse juurde sobib hästi ka hea sõnumiga põll, mida saab kanda nii kokates, grillides, meisterdades või DIY projekte ellu viies.

 

Põll sõnumiga “Isa, mees, boss” on just selline, mida sobib kombineerida magusa üllatusega kokku.

 

Kui meesterahvas on BBQ fänn, siis võib teda rõõmustada spetsiaalne grillpõll, mil on kohe küljes ka pudeliavaja ning mis on varustatud erinevate taskutega.Vali põlle juurde erinevaid põnevaid maitseaineid või kastmeid, et kallis grilliguru saaks neid peagi katsetama asuda.

 

 

bbq_grillpõll_kinkepakendis

Pildil: BBQ põll

 

MEELEOLUKAS KINGITUS

 

Kui Su kaaslane, kallim või sõber on hea huumorisoonega, siis tasub talle teha hoopis üks natuke krutskiga humoorikas kingitus.

Kombineeri kokku sõnumiga põll, lisa juurde näiteks vanakooli mikrofoni kujuga seep. Võid olla kindel, et see kingitus ei jäta kingisaajat külmaks. 

Pildi: põll “Ilus mees” MUST

Kellele siis ei meeldiks olla see “ilus mees”, kes “laulab kõigist paremini”, mis sest et sageli ainult dušši all.

 

kingiideed_meestele_1

Pildil: seep “vanakooli mikrofon”

 


PERSONAALNE KINGITUS 

 

Kui meessoost kingisaaja on trendikalt habemekandja (noor või vana), siis võid teda üllatada habemehoolduskomplektiga. 

Selline hoolduskomplekt on personaalne kingitus, mida saab igapäevaselt kasutada.

 

Kinkekarbis_habemehoolduskomplekt

Pildil habemehoolduskomplekt kinkepakendis

 

Komplekti kuuluvad nii habemeõli, habemepesuvahend (mõnusa meheliku lõhnaga) ning puidust habemekapp. Komplekt on pakitud metallkarpi, mida saab tulevikus ideaalselt ka taaskasutada. 

 

PRAKTILINE KINGITUS 

 

Mehed on tihti praktilise loomuga (mitte alati, muidugi). Seda tasub ka kingitust valides silmas pidada, kui kingisaaja hindab praktilisust ja seda, et kingitusel oleks reaalne kasutusvõimalus ning see ei jääks lihtsalt kappi tolmu koguma. Siin mõned kingiideed, mis on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.

 

Näiteks kinkepakendis jalatsihoolduskomplekt on üks selline kingiidee. Ilusas kinkepakendis ja valmis kinkimiseks, kuid 100% praktiline kingitus.

Sobib nii kinga kui ka tossukandjale. 

kingiideed_meestele

Tossuhoolduskomplekt on väärt kingiidee tossukandjale.

tossuhoolduskomplekt_kinkekarbis

Tualetttarvete kott meestele on ideaalne kott pesemisasjade hoiustamiseks nii kodus, trennis, reisil või komandeeringus viibides.

Pesemistarvete kott rullub lahti, sel on erinevad sahtlid ja seda saab tänu riputuskonksule mugavalt ka nagisse riputada. 

kingiideed_meestele_1

 

Maniküüritarvete komplekt meestele on hea väike kingitus, mis aitab hoida neil oma käed korras.

kingiideed_meestele_1

Kingitust valides soovitame panna end kingisaaja kingadesse. Mõtle sellele, mida tema võiks kingiks saada soovida, mitte niivõrd sellele, mida sina tahaksid kinkida.  Lisa kingitusele juurde südamlik, humoorikas, personaalne või armas sõnum ning võid kindel olla, et see kingisaaja on rahul.

 

Loodame, et meil õnnestus jagada inspiratsiooni, milline võiks olla vahva kingiidee meestele. Meie poolt Sulle ka väike kingitus:

kupongiga MEES on kõik ülaltoodud tooted Sulle -10% soodsamad.