Sõbrapäev on õige pea käes, jagame sinuga 7 kingiideed sõbrapäevaks! Üllata oma kallimat, sõpra või kaaslast armsa ja südamliku kingitusega. Vali perfektne valentinipäeva kingitus kodumaisest e-poest, eelista võimalusel alati kodumaist toodangut.

Kinke valides ja tehes pea silmas kindlasti ka kingi tegemise emotsionaalset väärtust – kingisaaja rõõm ja positiivne emotsioon on suurim väärtus, mida sõbrale või kallimale kinkida.

Oleme koostanud sinu jaoks suure  kingispikri, kus tutvustame mitut kingiideed sõbrapäevaks. Need on valentinipäevakingitused, mis on armsad, omanäolised, positiivseid emotsioone loovad, kuid samas ka praktilise väärtusega vahvad kodumaised tooted.

Südamega kingitused, mis loovad positiivseid emotsioone, on parimad kingitused, selles võid kindel olla!

1. Sõnumiga padjapüüride komplekt

Sõnumiga padjapüüridega komplekt on tõeliselt personaalne ja soe kingitus. Valikust leiab erinevate sõnumitega komplekte, mis sobivad kingituseks väga erinevatele kingisaajatele. Padjapüüride komplekt on valmistatud 100% puuvillasest kangast, sõnumid on padjapüüridele kantud kvaliteetses siiditrükis.

Romantika on palsam iga naise (ja tegelikult ka mehe) hingele ning sõnumiga padjapüürid on armas romantiline ning südamlik kingitus, mis loob positiivseid emotsioone nii õhtul magama minnes kui ka hommikul helgete sõnade keskel ärgates.

Armastus-elab-siin-padjapüüride komplekt

Pildil: ülal padjapüüride komplekt “Armastus elab siin”.

 

2. SÕNUMIGA PADI

Häid soove ei ole kunagi liiga palju. Südamlik ja häid emotsioone loovad kingitused on hea sõnumiga padjad. Vali sobiv sõnum laia valiku sõnumite hulgast, mille hulgast leiab nii personaalsema sõnumi kui ka universaalsema sõnumiga valikuid.

Sõbrapäevaks sobivad romantilisema sõnumiga padjad nagu Armastus elab siin, Suhe, Kallis oled, Unista-avasta.

sonumigapadi_diivanipadi_unista_armasta_must

heasõnumigapadi_suhe_padjakate_diivanipadi

Kogu patjade ja sõnumivalikuga saad tutvuda SIIN.

3. SÕNUMIGA PÕLL

Lõbusad hetked loovad mälestusi.

Südamliku sõnumiga universaalne kingitus on hea sõnumiga põll “Unista-avasta” – suurepärane kingiidee. 

Puuvillane poll Unista avasta, kingitus soolaleivaks

Meesterahvastele on vaieldamatult kõige populaarsem kingitus humoorika sõnumiga põll “Raske on olla ilus mees”. Ideaalne sõbrapäevakingitus kallimale, abikaasale või sõbrale.

Mehed armastavad seda kingitust, selles võid kindel olla!

4. SÕNUMIGA KÖÖGIRÄTIK

Sõnumiga köögirätik on praktiline kingiidee sõbrapäevaks, millele lisab lisaväärtust südamlik või humoorikas sõnum. Valikust leiab nii humoorika sõnumiga köögirätikuid, kuid ka universaalsema ja südamliku sõnumiga variante.

sonumiga_koogiratik_unista

Sõnumiga köögirätik “Unista-avasta”

Sõnumiga köögirätik “Õnne retsept” MUST

Sõnumiga köögirätiku juurde passib hästi ka lisada ka pakike kingisaaja lemmikkomme või armsad tassikoogid.

5. KOSMEETIKAKOTT

Ilutooted ja ilusad asjad on naistele südamelähedased kingitused. Kauni mustriga silmapaistev kosmeetikakott on ekslusiivne kingiidee jõuludeks. Lisa kotti kingisaaja lemmiktoode, kinkekaart.

Meie e-poest leiab põnevate mustritega keskkonnasõbraliku trükiga Hispaania eksklusiivbrändi WOUF akessuaare. Kotid on saadaval erinevas mõõdus, trendika ja omanäolise valikuga saad lähemalt tutvuda SIIN.

Lisaks leiab kingipoe valikust ka südamlike sõnumitega kosmeetikakotte. Valiku leiad SIIT.

kosmeetikakott_lukuga_kott_onn_peitub6. LINANE SALL

Milline on sinu kallima, sõbranna, lähedase lemmikvärv? Kas oled märganud, millist värvi rõivaid või aksessuaare ta eelistab? Hea kingiidee naistele, kes hindavad Eesti loomingut ja toodangut on 100% linane rõngassall, mis on loodud ja toodetud siinsamas koduses Eestis.

linane_Sall_rõngassall_ringsall

Fotol: Sunday Linen linane rõngassall mündiroheline, poekott Sa oled imeline.

Hiljuti lisandusid valikusse klassikalistele ja pastelsetele toonidele lisaks sügistalvise hooaja lemmikutoonid – veinipunane, oliiviroheline ja sügav tumesinine

7. SÕNUMIGA KOTT

Hea sõnumiga riidest kott on hea ja praktiline kingiidee. Vali kingisaajale sobiv sõnum, valikust leiad erinevaid sõnumeid – tutvu valikuga lähemalt SIIN.

poekott_sonumiga_sa-oled-imeline-must

Alati sobib kotti pista ka mõni väike üllatus, olgu selleks siis raamat, lemmikajakiri või kotitäis lemmikpuuvilju. Valik on sinu!

Kõik kingitused saadame pakiautomaati või kulleriga soovitud sihtkohta (märgi kingituse saaja kontaktandmed tellimust esitades m, kui soovid saata kingi otse kingisaajale). 

Üllata oma lähedasi vahva sõbrapäevakingitusega! 

Tutvu kogu valikuga e-poes: www.seinastseina.ee!

Sõbrad on nagu tähed…
sa ei pruugi neid ühtelugu näha,
aga tead, et nad on kusagil olemas,
kui sa neid vajad ja kui nemad sind vajavad…”