seinapildid lastele kingiideeUued vahvad laste seinapildid e-poes! Meil on hea meel, et seinastseina e-poodi on lisandunud ülimalt armsad seinapildid Eesti kunstnikult. Seinapiltidel on kujutatud toredaid tegelasi muinasjutulistes situatsioonides. Seinapildid on värvilised ja sobivad suurepäraselt lastetuppa. Väga hea kingiidee katsikuks!

Seinapildid  on prinditud õrna läikega satiin fotolõuendile, mis tagab pildile hea püsivuse ja tuhmumiskindluse. Lõuend on pingutatud puidust alusraamile, mille taga asub riputustross. Seinapilt on kasutusvalmis ja täiendavaid pildiraame ei vaja.

Lõuend on kangas/riie, millele kunstnikud tavatsevad oma pilte maalida. Kangas on harilikult pingutatud puidust raamile. Tänapäeval saab lõuendile nii maalida kui ka printida. Viimast võimalust kasutan ka mina.

Seinapiltide printimisel on kasutatud tippkvaliteediga printerit, mis tagab lõpptootele samad värvitoonid, kui algupärasel digipildil. Lõuendi alusraami paksus on 2 cm, millele lisandub raami nurkades riide voltimise jagu paksust 0,5 cm.

Hooldussoovitus

Seinapilti võib puhastada kuiva pehme tolmuharja või -lapiga. Kui pildile satub vett, tuleks see õrnalt tupsutades kuivatada majapidamispaberi või rätikuga. Seinapilti ei tohi puhastada kareda ega märja esemega ega asetada seda kuumade pindade või lahtise tule lähedale.

Vaata ka meie blogipostitust “Seinapildid – uus trend sisekujunduses”.

Valikus erinevad mõõdud olenevalt pildist: 40×40 cm, 30×30 cm ja 45×30 cm, 60×40 cm.

Tarneaeg 2-7 tööpäeva (olenevalt laoseisust). Seinapiltidele tasuta saatmine (Itella SmartPost).


SEINAPILDID LASTELE